Loading...
IMG 4331b

Warsztaty fotografii modowej – Karolina Orzechowska

 

Zapraszamy Cię do świata przygotowanego przez Karolinę Orzechowską – fotografkę modową, u której nic nie dzieje się przypadkiem…
Dwie zupełnie od siebie różne, doświadczone modelki. Specjalnie przygotowane na potrzeby warsztatów dwie scenografie oraz kostiumy od Katarzyny Konieczki – autorki kolekcji niezwykle oryginalnych i często szokujących, której prace noszą gwiazdy. Z jednej strony zobaczysz mroczną, diaboliczną postać, graną przez Hankę Łubieńską – aktorkę, która zachwyci Cię gamą granych przez Nią emocji, z drugiej ukaże się przed Tobą delikatna Natalia Blous w jasnej sukni i całym ornamencie dodatków.
W tym świecie wszystko dopięte jest na ostatni guzik, każde działanie jest przemyślane i ma prowadzić do zrealizowania konkretnego efektu, który otrzymujemy na miejscu, ręcznie, w trakcie tworzenia fotografii. Tutaj nie będziemy kreować baśni w Photoshopie, tutaj stworzymy ją dla Ciebie w studio, byś mógł / mogła doświadczyć jej na własnej skórze.
Przed Tobą warsztaty inne niż większość proponowanych na rynku.
⭐️ O PROWADZĄCEJ: ⭐️
Karolina to osoba nad wyraz kreatywna i znająca się na swojej pracy. Jest wyrazista, nie boi się łamać zasad i kreować własnych trendów. Jej prace nie tracą na świeżości i zapadają w pamięć – co bardzo ceni się w sztuce fotografii. Oglądanie jej przy pracy to czysta przyjemność – bije od niej profesjonalizm, ale również ogromny szacunek do pracy zespołowej. Jest reżyserem, kapitanem swojego statku, ale nie zapomina, że bez załogi, to nie byłoby to samo.
Kilka słów od Karoliny:
Cześć, Jestem Karolina, urodziłam się w Gdańsku, mam 33 lata i od prawie 10 lat robię zdjęcia. Zajmuję się głównie fotografią szeroko pojętej mody, którą staram się odkształcać.
Moje publikacje ukazały się w magazynach mody, w magazynach lifestylowych. Na swoim koncie mam również szkolenia z fotografii artystycznej dla teamu „Made to Create” Schwarzkopf Professional. We wrześniu 2020 wystawiałam sesje Fish and chips w galerii sztuki 84b w Gdańsku.
Wywiady ze mną przeprowadzili:
Lounge Magazyn, Fotoblogia, Szeroki Kadr, Trojmiasto.pl, Magazyn Kobiet. W tym roku planuję kolejny wernisaż swoich prac.
Co czeka Cię na miejscu?
Po pierwsze – praca z doświadczonym, profesjonalnym zespołem, sprawdzonym przez Karolinę, przy wielu produkcjach:
⭐️ Oliwia Pawłowska – świetna wizażystka, która nie tylko pomaluje nasze modelki, ale również poprowadzi razem z Karoliną krótki panel nt. współpracy na linii makijażystka – osoba fotografująca. Oliwia będzie na planie naszą dobrą duszą i wsparciem kreatywnym.
⭐️ Zuzanna Kubicz – Zuza na co dzień pracuje jako scenografka w Operze Bałtyckiej. W ten weekend zajmie się od podstaw dwiema scenografiami, w których pozować będą nasze niezawodne modelki.
⭐️ Czym jednak byłyby warsztaty fotografii modowej, bez kreacji od projektantki z prawdziwego zdarzenia? Całe wydarzenie dopełnią wyjątkowe kreacje od Katarzyny Konieczki!
⭐️ Natalia – Pierwsza z naszych modelek. Doświadczona i profesjonalna pod każdym względem. Na swoim koncie ma bardzo wiele współprac komercyjnych. Podczas warsztatu będzie chodzącą delikatnością, modelką do zdjęć o wydźwięku typowo komercyjnym.
⭐️ Hanka Łubieńska – Aktorka, która nie boi się wyzwań, lubi wszystko co dziwne i nieoczywiste. Dzięki jej umiejętnościom aktorskim będziesz mieć okazję pracować na planie z bogatą paletą emocji. Hanka będzie ekspresywną osobowością, która dostarczy Ci pokazu teatralnego na bardzo wysokim poziomie.
⭐️ Adrianna Kunikowska – odpowiedzialna za backstage, z którego każdy uczestnik będzie zadowolony!
IMG 4303
Za organizację eventu odpowiada oczywiście Spotkanie Przy Kawie, które gwarantuje Wam, iż te warsztaty będą nie tylko wydarzeniem stricte edukacyjnym – ma to być również doświadczenie, które zostanie z Tobą na długo po jego zakończeniu.
👉 Warsztaty planujemy na cały weekend 26-27.06.2021 (sobota/niedziela)
Czego m.in dowiesz się podczas warsztatów?
✅ Karolina opowie Ci, jak sama przygotowuje się do sesji zdjęciowej; jak przechodzi od powstania pomysłu do jego realizacji.
✅ Podczas panelu makijażowego porozmawiacie nt. tego co jest ważne we współpracy na linii makijażystka – fotograf/ka
✅ Czeka Cię kilka godzin pracy z naszymi modelkami pod okiem Karoliny (ćwiczenia/ praca w grupach / solo)
✅ Dowiesz się jak rozmawiać z klientem, jak szukać miejsc do zdjęć, rozmawiać z magazynami modowymi. itp.
Szczegółowy plan wydarzenia podamy wkrótce.
👉 Cena Warsztatów 2500 zł
Minimalna liczba miejsc, by wydarzenie się odbyło: 6
Maksymalna liczba miejsc: 8
👉Zapisów dokonuje się poprzez wysłanie maila pod adres:
fotograficzne.spk@gmail.com
TYTUŁ: Warsztaty fotografii modowej
w celu rezerwacji, należy wpłacić 30% zaliczki na konto organizatora, podane w mailu zwrotnym.

🔔Istnieje możliwość podzielenia kwoty na raty: napisz do nas w tej sprawie!

W cenie warsztatów zawiera się również:
Obiad, kawa, herbata, materiały szkoleniowe – tak, to co najważniejsze przyszykujemy dla Was w formie książki.
Wystawiamy FV
Start : Sobota 26.06.2021 godzina 9:00
Koniec : Niedziela 27.06.2021 godzina 17:00
_______________________________________________________
Do kogo adresujemy naszą ofertę?
Jeśli nigdy nie fotografowałaś/łeś mody lub robiłaś/łes to już, lecz efekty nie do końca Cię zadowalają, Twoją głowę może zajmować wiele pytań – począwszy od tego jak całą sesję zorganizować, przez to jak komunikować się z modelką, by w końcu zakończyć na samym sposobie fotografowania.
Jeśli wiesz już, jak obsługiwać aparat, niestraszny jest Ci balans bieli czy kompozycja, a w Twoim portfolio można znaleźć już niejeden portret – to zdecydowanie wydarzenie dla Ciebie.
Jeśli masz podstawy, a Twoim celem jest poszerzenie umiejętności, wejście w nowy i nieco specyficzny obszar – właśnie tutaj dowiesz się na co zwracać uwagę, czego nie robić, a na czym się skupić.
Jeśli szukasz inspiracji, wskazówek, popartych doświadczeniem osoby, która pracuje w zawodzie fotografki modowej – bardzo dobrze trafiłeś/trafiłaś.